امام صادق (ع): هنگامی که آفتاب بر سر زائر امام حسین (ع) بتابد گناهانش را می‌سوزاند همان طور که آتش هیزم را می‌سوزاند - کامل الزیارات ص279

اعزام دو کامیون کمک های مردمی به سیستان

دو کامیون مشتمل بر مواد غذایی،کنسرو چای روغن آب معدنی شکر حبوبات و ... به  زاهدان ارسال شد.

به گزارش موسسه خیریه انصارالحجه (عج)، کمک‌های نقدی، غیر نقدی و مردمی انصارالحجه(عج)، به دست خانواده‌های آسیب دیده از حادثه سیل می‌رسد.

بر پایه این خبر، درپی اطلاع از سیل زمستانی در استان کویری و محروم سیستان، مردم مهربان و نوع دوست مشهدی با کمک‌های نقدی و غیر نقدی ارادت خود را به هموطنان خود در این استان اعلام کردند.

با وقوع این حادثه و اعلام آمادگی موسسه در جمع آوری کمک ها علاوه بر وجوه نقد تعداد زیادی ازهمشهریان با اهدای پتو، پوشاک و البسه گرم به همراه کنسرو، چای، روغن، آب معدنی، شکر، حبوبات و تشک خواب به موسسه اهدا کردند.

در طی همین مدت کوتاه بیش از 3تن و 200 کیلوگرم برنج، 1800 قوطی روغن، 1000 کیلوگرم حبوبات و 600 قوطی آب معدنی جمع آوری شده است.

علاوه بر این بیش از 150 میلیون تومان نیز از طریق نیکوکاران به حساب مجموعه واریز شده است تا به نفع خانواده های ایتام و مستمند حادثه دیده از سیل سیستان هزینه شود.

این گزارش حاکی از این است با توجه به نیازی که خانواده‌ها پس از این نیز به کمک‌های نیکوکاران دارند موسسه آمادگی پذیرش وجوه نقد و موارد غیر نقدی را دارد تا پس از آن نیز به دست حادثه دیدگان رساند.