در تربیت خویش تو را بس که از آنچه در دیگران نمی پسندی دوری گزینی. حکمت 412، نهج البلاغه

قوانين و مقررات

ضمن قدردانی از حسن توجه نیکوکاران گرامی و همراهان همیشگی موسسه بدین وسیله به اطلاع می‌رساند.

 1-  كليه فعاليتهاي موسسه خیریه انصارالحجه (عج) غير سياسي و غير انتفاعي بوده و این موسسه ضمن رعايت كامل قوانين جمهوري اسلامي ايران، دقيقاً طبق اساسنامه مصوب (مندرج در سایت) و قوانین و ضوابط تأیید شده داخلی که به تأیید مراجع ذیصلاح رسیده فعاليت می نماید.

2- به غیر از دفتر مرکزی واقع در چهارراه خسروی این موسسه دارای 6 دفتر دیگر در سطح شهر مشهد می باشد که آدرس و نشانی آنها در سایت مندرج می باشد بدیهی است هرگونه استفاده از نام و لوگوی موسسه خیریه انصار الحجه(عج) به منظور استفاده شخصی و گروهی خارج از مکان های فوق الذکر در کلیه فضاهای تبلیغاتی رسانه‌ای حقیقی و مجازی با عنوان حمایت از این موسسه بدون اخذ مجوز رسمی بی قانونی است و پیگیری می‌شود.

3- خدمتگزاران این مجموعه شناخته شده و دارای معرفی نامه هستند از همین رو به افرادی که خود را وابسته به موسسه معرفی کرده اعتماد نکنید و هرچه سریع‌تر موضوع را به موسسه اطلاع رسانی کنید.

4- نقل اخبار در خبرگزاری‌ها و نشریات مختلف با ذکر منبع و بدون هیچ دخل و تصرفی نیز بلامانع است.

مجموعه فقط پاسخگو در رابطه با محتوی و تولیدات سایت موسسه است و چنانچه مجموعه ای با نام مشابه اقدام به انتشار و تکثیر مطلبی خلاف عرف و شرع و سیاست های روز نمود عهده دار آن نیست.